Виховні заходи"МОВО МОЯ, СОЛОВ'їНА"


Здрастуй, слово, українська мово,
Здрастуй на межі тисячоліть!

Квітни калиново й барвінково

Запашна вічнозелена віть!


До Міжнародного дня рідної мови  учнями 5-А класу (класний керівник Лебединська Н.М.) Стубер Іриною, Скуйбдою Маргаритою, Півоваровою Анною, Мельником Андрієм було  підготовлено та проведено усний журнал «Мово моя, невичерпна скарбнице!» для учнів 5-6-х класів.
Бібліотекар школи Скуйбіда Л.М. підготувала виставку літератури  на тему «Мово моя, солов’їна!»


      Масляна

Свята народного календаря продовжують крокувати разом зі школою. Учні розповідають про святкування українським народом тих свят, які продовжують відтворюватися і жити сьогодні. Масляна неділя захопила учнів 4-Б класу, які провели її разом з учнями 4-А, 4-В, 5-А, 6-А класів. Учні розповідали про традиції, співали, пригощали млинцями, горішками, проводили конкурси з варениками. Українське вбрання, яке діти та вчителі використовують під час свят, додало справжнього духу українського народу. 
Велика вдячність батькам учнів 4-Б класу, які взяли активну участь у підготовці смачних страв.Керівником свята була класний керівник Дмитренко Ірина Миколаївна, справжній майстер справи виховання підростаючого покоління.


НЕБЕСНА СОТНЯНа протязі навчального року з учнями проводиться виховна робота по вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні. Підготовлено матеріали про події на Майдані та фотоматеріали про героїв для шкільного стенду. Проведено уроки Мужності в 1-11 класах та відкритий виховний захід для учнів 6-А,6-Б, 4-Б класів з працівниками  районної дитячої бібліотеки.  Виховні заходи супроводжувались  хвилиною мовчання.


Фотоальбом


 Увага!

  Надійшла нова періодична

  література "Виховні заходи"

  список літератури дивитися на сторінці 

  бібліографія
Виховна година
 18 грудня пройшов виховний захід у 7 - Б класі до свята "День Святого Миколая" Підготували та  провели виховну  годину  класний керівник Караруш Н. В.
Учні переглянули презентацію, відеоролік та пісню.12 листопада пройшов виховний захід у 7-Б класі (класний керівник Караруш Н. В.) на тему: "Моральність і духовність - найвищі цінності у вихованні сучаснї молоді"


Література: - Моральність і духовність - найвищі цінності у вихованні сучаснї молоді // Класному керівнику усе для роботи. - 2011. - №12. - С.7.

6 листопада 2013 року пройшов виховний захід, присвячений 70-річчю визволення м. Києва та битві за Дніпро. Для учнів 8-х класів  презентацію "Битва за Дніпро" підготувала вчитель-методист Ляпіна Л. А.