Книги, про які хочеться говорити вічно
Маркус Зузак «Крадійка книжок»
Книга розповідає про серйозні речі — нелегку долю однієї сім’ї в часи Другої світової війни. Недарма основним оповідачем у ній представлено саму Смерть. Якби не звичка красти книжки та талант до вигадування й розказування історій, головній героїні не вдалося би підтримувати своїх близьких. Цей твір — про хороших і світлих людей у темні та важкі часи, про вічні цінності, маленькі особисті перемоги та фатальні помилки, тож читачам знайдеться що обговорити.
Ернест Клайн «Першому гравцеві приготуватися»
Книга пророкує, що у майбутньому люди значно більше часу проводитимуть у віртуальній симуляції, а не в реальному світі. І, здається, ми наближаємося до цього невтішного майбутнього семимильними кроками. Та автор має ключ до ліпшої розв’язки…
Емма Доног’ю «Кімната»
Як це — вирости в кімнаті і ніколи не бачити зовнішній світ? Герою історії 5-річному хлопчику Джеку мама розповідає, що реальність дійсно обмежується кімнатою, а все, що поза нею, — вигадка. Чого Джек не знає, так це того, що його матір викрали і заточили в цьому домі в 19-річному віці, він сам — результат її постійних ґвалтувань кривдником, а світ — набагато більш складний і непередбачуваний, ніж він собі уявляє. Однак з будь-якої кімнати рано чи пізно знаходиться вихід…
Ренсом Ріггз «Дім дивних дітей»
Талант робить усіх нас дивними для суспільства, але такими особливими і майже магічними. Ця фантастична книга здатна довести — химерність не є чимось поганим, а фантастичне знаходиться зовсім поряд, варто лише придивитися.
Немає коментарів:
Дописати коментар