Страницы
- Головна сторінка
- На допомогу у роботі
- Історія бібліотеки
- Виховні заходи
- Моніторинг
- Розваги для дітей
- Підручники онлайн
- Вчителям іноземної мови
- Вчителям світової літератури
- Вчителям української літератури
- Вчителям початкових класів
- Українське ділове мовлення
- Буктрейлери. Канал на ютубе
- Картотека підручників.
- Книги - ювіляри 2024 року
- Помічник шкільного бібліотекаря
четвер, 28 грудня 2017 р.
вівторок, 12 грудня 2017 р.
Увага шкільні бібліотекарі!
12 грудня пройшов Всеукраїнський вебінар для шкільних бібліотекарів «Роль книги героїко-патріотичного спрямування у вихованні майбутнього громадянина-патріота України», який провів Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України за сприяння Microsoft.
Зірка Мензатюк |
Лобановська Інна Георгіївна, завідувач відділу наукового формування та опрацювання документних ресурсів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського розповіла про Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти.
"Книжкова палата України ім. Івана Федорова" пропонує матеріал для роботи з таблицями УДК читати
Скорочені таблиці УДК українською мовою можна знайти на веб-сайті УДКК
Скорочені таблиці УДК українською мовою можна знайти на веб-сайті УДКК
вівторок, 5 грудня 2017 р.
На допомогу учням 5-х класів
Пагутяк Галина
"Лялечка і Мацько"
Це історія про дружбу п’ятирічного хлопчика і лиса-художника на ім’я Мацько. Судячи з оформлення книги, віку головного героя та його прізвиська «Лялечка» можна зробити висновок, що цей твір орієнтований на дошкільну і молодшу шкільну аудиторію. Відповідно до цього і зроблена класифікація.
Але це не зовсім так. Деякі моменти у цій книзі не відповідають віку такої аудиторії і можуть бути цікаві виключно дорослим. Наприклад, зрозуміло, що хлопчик маленький, але ідентифікувати його як «Лялечку» можуть лише дорослі, сама дитина у такому віці вже цінує своє ім’я. Якщо ж ім’я для дитини не є важливим, то це свідчить про її пригальмований психологічний розвиток, а нічого подібного у герої не спостерігається.
Лис же цілком дорослий персонаж зі своїми комплексами і дорослими проблемами.
читати
Підписатися на:
Дописи (Atom)