День пам’яті жертв голодомору
Страницы
- Головна сторінка
- На допомогу у роботі
- Історія бібліотеки
- Виховні заходи
- Моніторинг
- Розваги для дітей
- Підручники онлайн
- Вчителям іноземної мови
- Вчителям світової літератури
- Вчителям української літератури
- Вчителям початкових класів
- Українське ділове мовлення
- Буктрейлери. Канал на ютубе
- Картотека підручників.
- Книги - ювіляри 2025 року
- Помічник шкільного бібліотекаря
пʼятниця, 27 листопада 2015 р.
День гідності і свободи
На виконання п. 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 03.11.2015 № 417 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян України, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів у листопаді 2013-лютому 2014 років, боротьби за свободу, незалежність та територіальну цілісність України сьогодні у закладі були проведені заходи, присвячені Дню Гідності і свободи. 25 листопада пройшла виховна година у6-А класі (класний керівник Лебединска Н. М.),6-Б клас (класний керівник Поліщук С. А.) Учні підготували виступи до цієї теми, намалювали малюнки, переглянули філм "Майдан" Шкільна бібліотка активно прийняла участь у проведенні заходів. Бібліотекарем був оформлений інформаційний тематичний куточок.
неділя, 22 листопада 2015 р.
День Гідності та Свободи
Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада»
середа, 11 листопада 2015 р.
Надійшла нова періодична література
журнал “Колосочок” №25 (листопад)
- Не такий лихий, як страшний
- Розумна й витривала тварина
- Як живуть вовки?
- Хто у згаї?
- Вовки - одинаки
- Пристосування до холоду
- Вовчі хитрощі
- Що смачніше?
- Санітар лісу
- Цікавинки від Лапуніі
журнал “Колосочок” №24 (жовтень)
- Ніагарський водопад
вівторок, 10 листопада 2015 р.
9 листопада
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
Без мови рідної ми будемо німі, Немов раби, де почуття відсутні. Нам наша мова - світоч у пітьмі, Вона - життя, прийдешнє і майбутнє.
В школі учні переглянули книжкову виставку
Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Підписатися на:
Дописи (Atom)